X
חיפוש 053-9349750 053-9349750
X מה תרצו לחפש?

קביעת פגישת ייעוץ חינם

לתיאום פגישת ייעוץ מקצועית והתאמת טיפול מתאים עבורך

הסרת שיער ב Soprano Titanium

ראשי הסרת שיער הסרת שיער ב Soprano Titanium

Soprano Titanium הוא המכשיר המתקדם ביותר להסרת שיער, בזכות השילוב של מספר טכנולוגיות. הידית השולחת קרני לייזר ב- 3 אורכי גל שונים (לייזר פוליכרומטי), הופכת את הטיפול למתאים לכל גווני העור ולכל סוגי השיער.
Soprano Ice 3D Laser, מספק מענה מלא עבור קשת רחבה של מטופלים/ות.

המכשיר החדשני 3D Ice Soprano Laser - הראשון שפועל בו זמנית ב-3 אורכי גל שונים לטיפול יעיל וקצר יותר ומותאם גם לילדים ולבני נוער.

כיצד פועל מכשיר להסרת שיער Soprano ICE 3D להפחתת משך הטיפול לחצי מהזמן?

הסרת שיער בטכנולוגיית SHR שבבסיסה חימום וצבירת חום בהדרגה מאפשרת חימום הדרגתי של שכבת הדרמיס האמצעית, בדרגת טמפרטורה שמספיקה כדי להרוס את זקיקי השערה ולמנוע את צמיחתם מחדש. קרן הלייזר נבלעת בפיגמנט המלנין האחראי על צבע העור והשיער, כדי להגביר באופן משמעותי את ספיגת אנרגיית האור בזקיק השערה. הספיגה המוגברת, מאיצה את תהליך הטיפול עד כדי כך שהיא מאפשרת להשיג את אותן התוצאות בחצי מהזמן, תוך שימוש בפחות אנרגיה בכל טיפול. אורכי הגל השונים, מכוונים בו- 3 זמנית לעומקי רקמת עור שונים ולמבנים אנטומיים שונים בתוך זקיק השערה. דרך פעולה זו מציעה  גמישות ועוצמה משתנה המאפשרות לטפל בטווח רחב של מטופלים וסוגי שיער, במהלך כל חודשי השנה.

יתרונות הסרת שיער בלייזר במכשיר Soprano ICE 3D

* ללא כאב – הניסיון המצטבר במרכזים לטיפולי אסתטיקה בעולם מוכיח כי מאחר שדרגת החימום נמוכה ומבוקרת, מטופלים לא חשו כאב במהלך הטיפול. לדברי, פטריק בוולר, מייסד האגודה הבריטית של מרפאות ורופאים בתחום האסתטיקה,  בבריטניה: ”הסרת השיער נטולת הכאבים באמצעות מכשיר 3D Ice Soprano Laser משמעותית מאד גם לגברים ושינתה את חווית הטיפול עבורם. בואו נודה על האמת, לגברים קשה להתמודד עם כאב. לא רק שהטיפול אינו כרוך בכאבים, הוא גם מהיר מאד“.

* ללא סיכון לכוויות – הודות לחימום הדרגתי בשילוב טכנולוגית ICE לקירור העור.

* פחות טיפולים – השגנו 95% הסרה של שיער עיקש ב 3-4 טיפולים בלבד, כלומר בחצי מכמות הטיפולים, בהשוואה להסרת שיער במכשור אחר.

* טיפול קצר – זמן הטיפול יכול לנוע משניות ספורות לאזור קטן כמו מעל לשפה העליונה ועד למספר דקות לשטח נרחב כדוגמת כל הגב.

* לעור שזוף – הודות לחימום מבוקר בשילוב קירור בטכנולוגית ICE הטיפול בטוח גם כאשר העור שזוף.

* התאמה לכל גווני העור כולל עור כהה עתיר מלנין – המלנין בעור הכהה רגיש הרבה יותר לחום המשמש לטיפולי לייזר. במקום לחשוף את הזקיק לפעימת אנרגיה בעוצמה גבוהה העשויה לגרום טראומה לעור עתיר מלנין, עם טכנולוגיה זו החימום הדרגתי ובטוח גם בעבור כהי עור ואף עור שזוף, היות שעוצמת האנרגיה משתנה בהתאם לגוון העור והשיער ולעובי השיער וכן קרן הלייזר נבלעת בפיגמנט המלנין בזקיק השערה ומסביבו בשכבת העור העמוקה ולא פוגעת בשכבת העור החיצונית.

* לכל סוגי השיער – מחקר קליני ארוך-טווח של ד“ר כריסטופר זאכרי מאוניברסיטת קליפורניה, ארה“ב מצביע על התאמת הטיפול לטווח הרחב ביותר של סוגי וצבעי שיער, גם לשיער עבה וכהה וגם לשיער דק ובהיר (לא מתאים לשיער לבן).

* בכל עונות השנה – אין צורך להמתין לעונת החורף על מנת להסיר שיער המיותר.

* גם לאזורים קשים לטיפול – קצה המכשיר מתאים לשיעור יתר באזורים קשים לגישה כגון: אוזניים, נחיריים, גבות ושפה עליונה.

 

למידע נוסף - הנכם מוזמנים לקרוא את המאמר אודות הסרת שיער באמצעות הסופרנו המהיר 

 

כתובת ושעות פעילות

bg1 לקביעת פגישת ייעוץ חינם לחצו